02155259297

طراحی، مدل سازی و مهندسی معکوس

کلیه امور طراحی مهندسی و مدل سازی قطعات را به صورت حرفه‌ای و کامل در زیرمجموعه خود شامل می‌شود

مزایای بخش طراحی

خلاقیت در طراحی

بی نهایت طرح دوست داشتنی

انعطاف پذیری بالا

ایجاد طرح های پیچیده و ظریف

سرعت بسیار بالا

بدون قربانی کردن کیفیت نهایی

هزینه مناسب

به نسبت روش های قدیمی مشابه

سوالی در مورد خدمات ما دارید؟

مروری بر بخش طراحی

مجموعه پارسیان لیزر مفتخر است که کلیه امور طراحی مهندسی و مدل سازی قطعات را به صورت حرفه‌ای و کامل در زیرمجموعه خود شامل می‌شود.

مجموعه پارسیان لیزر با در اختیار داشتن متخصصین حوزه مهندسی و جدیدترین نرم‌افزارهای مهندسی بهترین خروجی قطعات لیزر، خمکاری و … را تحویل مشتریان خود می‌دهد. بنابراین شما عزیزان می‌توانید با اطمینان خاطر کلیه امور مربوط به مهندسی معکوس دستگاه خود را به ما بسپارید.

طراحی، مهندسی معکوس، ساخت و تولید قطعات

واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر با بهره‌گیری از مهندسین مجرب و فارغ‌التحصیل رشته‌های نقشه‌کشی و طراحی‌صنعتی، ساخت و تولید، قادر به پیاده‌سازی نقشه‌های شما در قالب نرم‌افزارهایCatia ، Solidwork و Autocad؛ و همچنین طراحی و مدل سازی و مهندسی معکوس انواع مجموعه‌ها است. از دیگر فعالیت‌های این واحد ، تهیه نقشه برش از نمونه ارائه داده شده می‌باشد.
همچنین در واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر عملیات مهندسی معکوس جهت تهیه نقشه ساخت انواع مجموعه‌های فلزی صورت می‌پذیرد.

نظارت و کنترل ابعادی و متریک تمامی قطعات و مجموعه‌های تولیدی با استفاده از ابزار دقیق از دیگر فعالیت‌های این واحد می‌باشد. همچنین مشتریان محترم در هر مرحله پروسه تولید از طراحی اولیه تا تحویل نهایی قطعه می‌توانند از مشورت با مهندسین واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر بهره‌مند گردند.

شما مشتریان محترم می‌توانید با اطمینان کامل قطعات مورد نظرتان را در اختیار واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر قرار داده تا در کمترین زمان ممکن، طرح سه بعدی آن طراحی و آماده تولید شود.

همچنین توجه داشته باشید که هماهنگی‌های موجود بین واحد طراحی ـ مهندسی و واحد تولید مجموعه صنعتی پارسیان لیزر، به شدت باعث بهینه شدن طرح از نظر دقت، کیفیت، هزینه و سرعت تولید می‌شود. با اطمینان خاطر می‌توانید کار مهندسی معکوس خود را به ما بسپارید.

سال فعالیت

پروژه های اجرا شده

آخرین پروژه های ما

جلب اعتماد مشتریان

هدف نخست ماست

شرکت پارسیان لیزر دارای بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی، مجموعه سازی، ساخت ماشین آلات و انواع برش لیزر فعالیت دارد.

با ما تماس بگیرید

021-55259297

پاسخ به پرسش های متداول مشتریان

قیمت گذاری خدمات برش آهن به چه صورت انجام میگیرد؟

در مورد کارهای سری نیز بدون اینکه در سرعت دستگاه دستی ببریم زمان برش را محاسبه کرده و خدمت مشتری اعلام می‌کنیم تا در صورت تمایل خدمات برش لیزر و حکاکی را انجام دهیم.

زمان تحویل سفارشات چند روزه است؟

معمولا سعی می شود سفارشات در حداقل زمان به انجام رسیده و تحویل مشتریان گرامی گردد.

با تماس بگیرید

راه‌های ارتباط با ما

تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان 20/5 نفیس، پلاک 15

02155259297

info@parsianlaserco.com

‫0/5 ‫(0 نظر)