02155259297

ساخت المان‌های دکوراتیو

تیم تولید شرکت پارسیان لیزر با در اختیار داشتن کارگاه ساخت و تولید مجهز و کارشناسان و تکنیسین‌های مجرب، دیتاشیت‌های اجرایی طراحی شده توسط تیم طراحی را دریافت و مطابق با برنامه زمان‌بندی مشخص روند ساخت قطعات و مونتاژ را آغاز می‌نمایند

مزایای المان های دکوراتیو

خلاقیت در طراحی

بی نهایت طرح دوست داشتنی

انعطاف پذیری بالا

ایجاد طرح های پیچیده و ظریف

سرعت بسیار بالا

بدون قربانی کردن کیفیت نهایی

هزینه مناسب

به نسبت روش های قدیمی مشابه

سوالی در مورد خدمات ما دارید؟

مروری بر ساخت المان های دکوراتیو

از آنجا که مجموعه صنعتی پارسیان لیزر با هدف ارتقای کیفی تولیدات داخلی صورت پذیرفته است، ارائه خدمات با کیفیت و نظارت مستقر بر کیفیت قطعات تولیدی از ارکان اساسی این مجموعه بوده و بخش کنترل کیفیت مجموعه نظارت مستمری به تولیدات دارد.

ضمن آنکه در این مجموعه پرسنل به گونه‌ای تحت آموزش قرار گرفته‌اند که خود اولین کنترل‌کننده کیفیت کار هستند. نهادینه شدن این نگرش در ارکان مجموعه صنعتی پرشیا لیزر مشتریان را از کیفیت نهایی سفارشات خود مطمئن می‌نماید.

از طراحی تا اجرا

 شما مشتریان محترم می‌توانید با اطمینان کامل قطعات مورد نظرتان را در اختیار واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر قرار داده تا در کمترین زمان ممکن، طرح سه بعدی آن طراحی و آماده تولید شود.

همچنین توجه داشته باشید که هماهنگی‌های موجود بین واحد طراحی ـ مهندسی و واحد تولید مجموعه صنعتی پارسیان لیزر، به شدت باعث بهینه شدن طرح از نظر دقت، کیفیت، هزینه و سرعت تولید می‌شود. با اطمینان خاطر می‌توانید کار مهندسی معکوس خود را به ما بسپارید. 

 

مراحل ساخت المان‌های دکوراتیو در مجموعه پارسیان لیزر

تحقیق و طراحی

فرآیند تحقیق و طراحی پس از ثبت سفارش کارفرمایان محترم توسط کارشناسان دفتر طراحی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر آغاز می شود.

این پروسه با هدف آشنایی با نیازهای مشتری و شناخت ویژگی‌های کاربردی درخواست کارفرما و شناخت دقیق محصول نهایی و بررسی تجربیات بین‌المللی پیشین صورت می‌گیرد.
پس از پایان پروسه تحقیق، تیم‌های تحقیق و طراحی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر، شناخت دقیقی نسبت به کارایی و عملکرد دستگاه مورد درخواست و نقاط ضعف و قوت ماشین آلات مشابه کسب کرده‌اند.

این شناخت به تیم تحقیق و طراحی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر کمک می‌کند تا طرح اولیه ماشین‌آلات را با بیشترین کارایی و بازده و نیز کمترین اشکالات فنی قابل پیش‌بینی و البته شایع در محصولات مشابه، در اختیار سفارش‌دهنده قرار گیرد.
تیم طراحی در هر مرحله از پیشرفت کار، نتایج لازم را در قالب جلسه‌های فنی با سفارش‌دهنده و البته تیم تحقیق و پژوهش مجموعه صنعتی پارسیان لیزر مطرح و به اصلاح احتمالی روند طراحی و بهینه‌سازی آن اقدام می‌کند.

تیم طراحی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر از گروهی از متخصصین زبده و با تجره در زمینه طراحی انواع ماشین آلات و مکانیزم‌های صنعتی تشکیل یافته است.

تیم طراحی نتایج حاصل از بررسی تحقیق را به دیتاشیت و نقشه‌های فنی تبدیل کرده و در اختیار واحد تولید قرار می‌دهد. همچنین استانداردهای فنی لازم در روند تولید را نیز کنترل می‌نماید.

 

ساخت و تولید

تیم تولید مجموعه صنعتی پارسیان لیزر با در اختیار داشتن کارگاه ساخت و تولید مجهز و کارشناسان و تکنیسین‌های مجرب، دیتاشیت‌های اجرایی طراحی شده توسط تیم طراحی را دریافت و مطابق با برنامه زمان‌بندی مشخص روند ساخت قطعات و مونتاژ را آغاز می‌نمایند.

کلیه مراحل ساخت توسط کارشناسان کنترل پروژه، تحت نظارت خواهد بود و سفارش‌دهنده قادر است در هر مرحله از روند پیشرفت پروژه آگاه شود.
کارگاه تخصصی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر که در محل دفتر شرکت در شهر صنعتی چهاردانگه تهران واقع شده است دارای تجهیزات متنوعی است که امکان ساخت کلیه قطعات مورد نیاز ماشین آلات سفارش شده را فراهم می‌آورد.

در طول روند ساخت، جلسات فنی با حضور کارشناسان و مدیران مجموعه صنعتی پارسیان لیزر جهت بررسی روند اجرا، تست‌های احتمالی و بهبود روندها برگزار می‌گردد.

 

نصب و بهره‌برداری

پس از پایان راه مرحله ساخت و انجام تست‌های کارگاهی، روند حمل و نصب ماشین آلات در محل پروژه انجام می‌پذیرد.

این مرحله به ویژه هنگامی که ماشین آلات ساخته شده بخشی از یک خط تولید باشد بسیار حیاتی، مهم و تخصصی است.

تیم نصب و بهره‌برداری مجموعه صنعتی پارسیان لیزر با تجربه نصب و بهره‌برداری متعدد دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی آماده است تا با رعایت بالاترین استانداردهای فنی، عملیات حمل، نصب و بهره‌برداری را اجرا نمایند.

پس از حمل ماشین آلات به محل پروژه، روند مونتاژ نهایی و برقراری کانکشن‌های تأسیساتی (در صورت نیاز) اجرایی شده و دستگاه تحت تست‌های اولیه بهره‌برداری قرار می‌گیرد. پس از حصول اعتماد و اطمینان از کارایی دستگاه، ماشین در مسیر بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

اما این پایان راه نیست؛ مجموعه صنعتی پارسیان لیزر خود را متعهد به ارائه خدمات مشاوره فنی، خدمات تعمیر و نگهداری در دوره تحت گارانتی محصول و انجام بازدیدهای دوره‌ای و …. می‌داند.

هدف تیم مجموعه صنعتی پارسیان لیزر آن است که ماشین آلات ساخته شده به افزایش راندمان واحدهای تولیدی و صنعتی یاری رساند و در این امر خود را مقید به انجام دقیق خدمات پس از فروش به نحوی که میزان بازدهی و راندمان خطوط تولید کاسته نشود می‌داند.

 

سال فعالیت

پروژه های اجرا شده

آخرین پروژه های ما

جلب اعتماد مشتریان

هدف نخست ماست

شرکت پارسیان لیزر دارای بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی، مجموعه سازی، ساخت ماشین آلات و انواع برش لیزر فعالیت دارد.

با ما تماس بگیرید

021-55259297

پاسخ به پرسش های متداول مشتریان

قیمت گذاری خدمات ساخت المان های دکوراتیو به چه صورت انجام میگیرد؟

در مورد کارهای سری نیز بدون اینکه در سرعت دستگاه دستی ببریم زمان برش را محاسبه کرده و خدمت مشتری اعلام می‌کنیم تا در صورت تمایل خدمات برش لیزر و حکاکی را انجام دهیم.

زمان تحویل سفارشات چند روزه است؟

معمولا سعی می شود سفارشات در حداقل زمان به انجام رسیده و تحویل مشتریان گرامی گردد.

با تماس بگیرید

راه‌های ارتباط با ما

تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان 20/5 نفیس، پلاک 15

02155259297

info@parsianlaserco.com

‫0/5 ‫(0 نظر)