02155259297

در مطالب قبل از وبلاگ پارسیان لیزر به معرفی برش لیزر فیبر پرداختیم. دستگاه‌های برش لیزر به شما همین مزیت را میدهند که:

خودکار نمودن عملیات و یا این که تسهیل فعالیت اپراتور با به کارگیری از اجزای مکانیکی برنامه تلویزیونی ریزی شده
تنظیم فرایند لیزر به جهت یک عملیات خاص
ایمنی لیزر به جهت کارگران

 

طول قدمت دستگاه برش لیزر

اگر واقعاً می خواهید ارتفاع قدمت ظریف دستگاه برش لیزر فیبر را بدانید، ناامید خواهید شد چون جواب ظریف به جهت آن وجود ندارد. در ادامه حقیقت، لیزرهای فیبر در ادامه ارتفاع قدمت خویش نقاط حساسی دارا هستند که ارتفاع قدمت آن ها بر شالوده تلاش همین نقاط است. البته بطورکلی ارتفاع قدمت دستگاه‌های برش لیزر را می‌توان به طبقات ذیل تقسیم بندی نمود:

 

عمر اول دستگاه برش لیزر فیبر

اگر لیزر فیبر مهم خطاهای تولید باشد، احتمالاً در ادامه روند اول با باخت مواجه خواهد شد. می بایست اطمینان حاصل نمایید که ضمانت خرید کردن دارید که خطاهای تولید را پوشش میدهد تا بتوانید دستگاه برش لیزر را سوای هیچ هزینه‌ای ردوبدل نمایید.

 

عمر عادی دستگاه برش لیزر فیبر

زمانی که دستگاه شما او‌لین عصر اساسی اول زندگی خویش را پشت سروصدا گذاشت، میزان MTBF ایده لطف از احتمال ارتفاع قدمت دستگاه به شما ارائه می‌دهد. MTBF بالا نشانه لطف هست که تمامی چیز به آرامی پیش خواهد رفت، البته تضمینی نیست.

شما می‌توانید به جهت احتمال فساد دستگاه برش لیزر فیبر در ادامه ارتفاع قدمت عادی آن به روش‌های گوناگون آمادگی داشته باشید: یک دستگاه لیزر یدکی در ادامه دسترس داشته باشید (که رویه مقرون به صرفه‌ای نیست)، یا این که یک دستگاه برش لیزر در ادامه هنگامی که دستگاه شما در ادامه هم اکنون تعمیر هست اجاره نمایید و یا این که از به عبارتی نخست ضمانت خرید کردن طولانی مدت داشته باشید.

 

خواندن  مزایای برش لیزر گالوانیزه
قدرت گرفته از پارسیان لیرز

پایان قدمت دستگاه برش لیزر فیبر

زمانی که لیزرهای فیبر به نقطه نهایی قدمت خویش نزدیک می‌شوند، احتمال فساد به شدت ارتقاء می‌یابد. حتی در ادامه همین صورت، یک لیزر صنعتی با میزان مرغوب بودن بالا اکثر اوقات می‌تواند از MTBF خویش عبور نماید.

 

عملکرد برش لیزر فیبر

لیزرهای فیبر از نور پمپی که دیودهای لیزر نامیده می شود به کارگیری می‌کنند. همین دیودها نوری را منتشر میکنند که به کابل فیبر نوری ارسال می‌شود. آنگاه از اجزای نوری واقع در ادامه کابل به جهت ایجاد یک ارتفاع موج یگانه و تقویت آن به کارگیری می‌شود. در ادامه نهایت، پرتو لیزر حاصل صورت گرفته و آزاد می‌شود.

پرتو لیزری که از ژنراتور لیزر شلیک می شود از شیوه سیستم مسیر نوری به یک پرتو لیزر با دانسیته اقتدار بالا متمرکز می‌شود. پرتو لیزر به مرحله قطعه فعالیت بازخورد می کند تا قطعه فعالیت به نقطه ذوب یا این که نقطه جوش برسد، گاز پرفشار که با پرتو مرحله شده است، مذاب یا این که فلز تبخیر شده را از فی مابین می‌برد. با حرکت تیر و حالت نسبی قطعه کار، در ادامه غایت مواد برش دیتا شده و رخنه میدهند تا به هدف برش برسد.

 

مزایای برش لیزر فیبر

دستگاه برش لیزر فیبر به جهت جایگزینی چاقوی مکانیکی سنتی با پرتوهای نامرئی به کارگیری می‌شود. رویه برش لیزر فیبر به تدریج بهبود می‌یابد و جایگزین تجهیزات سنتی فرایند برش فلز می‌شود.
برش لیزر فیبر مهم اعتنا بالا، محدود به الگوی برش، عدم انحصار طرح‌های برش و صرفه جویی در ادامه حروفچینی مداد است.
قسمت مکانیکی دستگاه برش لیزری هیچ تماسی با قطعه فعالیت ندارد و در ادامه حین فعالیت مرحله قطعه فعالیت را خراش نمی‌دهد.
سرعت برش لیزر فیبر سرعت بالا و مهم برش صاف هست و نیازی به پردازش بعدی ندارد.
ناحیه پایین اثر گذاری حرارت برش مرحله کوچکی را مشغول می‌نماید، تغییر و تحول صورت برگه ریز می‌باشد و محوطه رخنه نخ نما است.
دقت ماشینکاری بالا، تکرارپذیری خوب، سوای زخم به مرحله مواد است.
برنامه نویسی در دست گرفتن عددی می‌تواند هر نمودار صفحه‌ای را پردازش نماید.
می تواند سوای گشوده نمودن قالب و صرفه جویی در ادامه زمان، یک قطعه وسیع از تمام برگه را برش دهد.

اصل فعالیت دستگاه برش لیزر فیبر

برش لیزر از پرتو لیزر به تیتر مبداء گرما به جهت برش گرم به کارگیری می‌کند، اورجینال فعالیت آن مشابه به جوشکاری لیزر است. دمای برش لیزری بیش از ۱۱۰۰۰ مرتبه سانتیگراد هست که هر ماده‌ای را تبدیل به گاز می‌کند، براین اساس گازی شدن علاوه بر ذوب در ادامه طی فرایند برش لیزرنقش مهمی ایفا می‌کند.

فرآیند برش لیزری بعضا از مواد نظیر کربن و بعضا از سرامیک‌ها صرفاً وابسته به فرایند گازسازی است. برش لیزر فلز عمدتاً از ژنراتور لیزری پیوسته دی اکسید کربن با اقتدار بالا به کارگیری می‌نماید. زمان برش، جریان گاز بی اثر اسپری می شود تا فلز ذوب شود و برش صاف و مستقیم باشد. جریان اکسیژن منجر ارتقاء شتاب برش می‌شود.

برش لیزر مهم برش باریک، میزان دقیق، مرحله صاف و میزان مرغوب بودن برش خوبتر از بقیه روش‌های برش گرم است. تقریباً تام مواد فلزی را می‌توان با لیزر برش داد، ضخامت برش از چندین میکرون تا چند میلی متر مختلف است.

پارامترهای پرتو لیزر، تلاش و اعتنا دستگاه برش لیزر و سیستم NC به طور مستقیم بر عملکرد و میزان مرغوب بودن برش لیزر تأثیر می‌گذارد.

 

خواندن  ویژگی های برش لیزر فایبر (Fiber Laser )
قدرت گرفته از پارسیان لیرز

تیم تخصصی کارشناسان پارسیان لیزر با ۱۲ سال تجربه کار در ادامه همین زمینه، جهت مشاوره خرید کردن و تولید دستگاه‌های برش لیزر در ادامه کنار شما هستند.

موضوع دارای ارتباط برش لیزر
در بحث‌‌ پیرامون همین نوشته کمپانی کنید!

ارسال دیدگاه
نیاز به مشاوره عمده دارید؟

برای اخذ مشاوره مجانی می‌توانید تماس بگیرید.

02155259297

تیم تحریریه پارسیان لیزر

 

مجموعه صنعت های فلزی پارسیان لیزر با در ادامه اختیار داشتن مجموعه‌ای كامل از فرایند ورق‌کاری اعم از برش لیز فلزات، خم‌كاری اتوماتیک، جوش‌کاری و مونتاژ، بضاعت انجام فرآیند ایجاد متاع از صفر تا صد را دارا می‌باشد. گروه مهندسی تیم پارسیان لیزر بضاعت انجام پروژه‌های ورق‌کاری و مشاوره در ادامه حوزه طراحی و بهینه‌سازی فرایند تولید را دارد. همین تیم با بكارگیری تازه ترین و مدرن‌ترین تكنولوژی روز جهان و بهترین برندهای دستگاه‌های روز دنیا، امکان بی‌نظیری در ادامه ایجاد قطعات زیاد پیچیده و حس را دارا می‌باشد.

برش لیزر

برش لیزری

برش لیزر فلزات

برش لیزر آهن

‫0/5 ‫(0 نظر)